Rok szkolny 2017/2018       Szkoła Podstawowa w Matczynie 24-200 Bełżyce | Tel 81 517 38 54

DZIEŃ BABCI I DZIADKA – 2018r.

Tak wiele zawdzięczamy naszym Kochanym Babciom i Dziadkom… Na nasze smutki - mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane Babcie i Dziadkowie. 21,22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy. Z tej okazji 18 stycznia 2018 r. w Remizie OSP Matczyn- Wojcieszyn odbyła się wyjątkowa uroczystość, na którą zaproszeni zostali wszyscy Dziadkowie i Babcie naszych uczniów.

Jak co rocznie, tak i tym razem Goście nie zawiedli i przybyli bardzo licznie.

Na wstępie Pani Dyrektor – Ewa Szwajgier przywitała wszystkich ciepłymi, serdecznymi słowami przybliżając historię tych niezwykłych styczniowych świąt. Część artystyczna została przygotowana przez klasę I pod kierunkiem p. Magdaleny Lewandowskiej oraz uczniów klas IV-VII pod kierunkiem p. Doroty Dudek. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny był chór szkolny pod kierunkiem p. Mileny Wnuk. Część artystyczna zakończyła się wręczeniem Babciom i Dziadkom laurek oraz drobnych upominków wykonanych  samodzielnie przez ich wnuczęta. Swoje występy artystyczne uczniowie uświetnili pokazem tańców. Zaprezentowali  cztery układy taneczne pod kierunkiem p. Patrycji z Centrum Tańca Wasilewski - Felska.

Wspólne świętowanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Radę Rodziców.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu i radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Zobacz zdjęcia

 

Dorota Dudek            Magdalena Lewandowska

 

Z życia szkoły

 

 

 

Galeria

Kontakt


Wyświetl większą mapę

Szkoła Podstawowa w Matczynie
24-200 Bełżyce

Tel 81 517 38 54