Rok szkolny 2017/2018       Szkoła Podstawowa w Matczynie 24-200 Bełżyce | Tel 81 517 38 54

WAŻNA LEKCJA Z POLICJANTEM

W ramach działań zespołu do spraw opracowania i ewaluacji programu wychowawczego i profilaktycznego szkoły zostało zorganizowane spotkanie z panem dzielnicowym, A.Pietrasem. Tematem  spotkania, którego słuchaczami byli uczniowie klas II-VII, była „ Cyberprzemoc- jej objawy i konsekwencje”. Pan policjant korzystając z prezentacji multimedialnej zapoznał uczniów z pojęciem cyberprzemocy, czyli zagrożenia współczesnego świata czyhającego na młodych ludzi. Opowiadał o  jej objawach i konsekwencjach prawnych. Uczniowie z uwagą słuchali Gościa, a także zadawali wiele dodatkowych pytań.

 

Pan policjant po przeprowadzonej pogadance przygotował dla uczniów atrakcyjną niespodziankę, którą było obejrzenie radiowozu policyjnego oraz poznanie niezbędnego sprzętu w nim się znajdującego.

W imieniu nauczycieli i uczniów serdecznie dziękujemy Komendzie Miejskiej Policji w Bełżycach,  a w szczególności Panu A.Pietrasowi za „ ważną lekcję”, której mogliśmy jako społeczność szkolna być uczestnikami.Zobacz zdjęcia.

 

J.Brodziak

 

Z życia szkoły

 

 

 

Galeria

Kontakt


Wyświetl większą mapę

Szkoła Podstawowa w Matczynie
24-200 Bełżyce

Tel 81 517 38 54