Rok szkolny 2017/2018       Szkoła Podstawowa w Matczynie 24-200 Bełżyce | Tel 81 517 38 54

KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ W CHMIELNIKU

29.11.2017 odbył się kolejny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej w Szkole Podstawowej w Chmielniku dla uczniów klas IV- VII naszej gminy. Naszą szkolę reprezentowały siostry Julka i Ola Podlaskie. Konkurencja była bardzo duża, bo jak stwierdzili sami jurorzy, którymi byli nauczyciele języka angielskiego z naszej gminy , poziom wykonania utworów jest z roku na rok coraz wyższy a piosenki coraz trudniejsze.  Nasza uczennica Julka z klasy VII zdobyła drugie miejsce wykonując piosenkę z repertuaru Rihanny „Diamonds”, a Ola, która brała udział po raz pierwszy w tym konkursie dostała dyplom uczestnictwa wykonując piosenkę Taylor Swift „Blank Space”. Gratulujemy Julce  II nagrody,  a obu dziewczynkom życzymy dalszych sukcesów.

Renata Rakuś

 

Z życia szkoły

 

 

 

Galeria

Kontakt


Wyświetl większą mapę

Szkoła Podstawowa w Matczynie
24-200 Bełżyce

Tel 81 517 38 54