Rok szkolny 2017/2018       Szkoła Podstawowa w Matczynie 24-200 Bełżyce | Tel 81 517 38 54

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W NASZEJ SZKOLE…

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole miał bardzo uroczysty charakter. Tego dnia przedstawiciele Rady Rodziców przygotowali dla naszych nauczycieli oraz pracowników szkoły symboliczny słodki poczęstunek. Natomiast nasi  uczniowie nie zapomnieli o swoich wychowawcach i nauczycielach prezentując swoje umiejętności recytatorskie i wokalne w uroczystej  akademii przygotowanej pod kierunkiem  Pani D. Dudek  (scenariusz, przygotowanie artystyczne) M. Wnuk (oprawa muzyczna, chór) M. Wójtowicz (dekoracje), a następnie składając im serdeczne życzenia i skromne upominki (przygotowane przez przedstawicieli SU i opiekuna Panią M. Lewandowską).

Również Pani Dyrektor tradycyjnie już podziękowała nauczycielom za trud i zaangażowanie wkładane każdego dnia w edukację i wychowanie młodego pokolenia oraz nagrodziła tych nauczycieli, którzy w ubiegłym roku szkolnym wyróżnili się szczególnie. Nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej w Matczynie otrzymali:     P. Anna Pietrzak, Elżbieta Markowska, Elżbieta Mendykowska, Zbigniew Fitt.   Warto nadmienić, że Pani Krystyna Och za swoją wieloletnią pracę dydaktyczną na rzecz uczniów i szkoły otrzymała z rąk Prezydenta Miasta Lublin złoty krzyż zasługi,  natomiast Pani Anna Pietrzak Brązowy.Zobacz zdjęcia.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

 

Z życia szkoły

 

 

 

Galeria

Kontakt


Wyświetl większą mapę

Szkoła Podstawowa w Matczynie
24-200 Bełżyce

Tel 81 517 38 54